| Renk | Beyaz |
|---|---|
| ısıtma kaynağı | Buharlaştırıcı ile sıcak su |
| Montaj | Duvar montajı |
| Voltaj | 230 VAC |
| Motor Gücü | 110-160W |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Voltage/Frequency | 220V/50-60Hz |
|---|---|
| Size | 900x190x230mm to 2000x219x263mm |
| Length | 900mm to 2000mm |
| Air velocity | 9-11m/s to 9-13m/s |
| Air volume | 1400m3/h to 4400m3/h |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 30 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Fan malzemeleri | Abs plastik |
| Montaj türü | Tavan montajı |
|---|---|
| Boyut Aralığı | 0,9-2m |
| Ağırlık | 18 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| hava perdesi tipi | Çapraz akış tipi |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 20 kg |
| Fan tipi | Çapraz akış |
| Fan malzemeleri | ABS plastik veya alüminyum |
| Fan hızı | 2 hız |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| ısıtma kaynağı | Buharlaştırıcı ile sıcak su |
| Montaj | Duvar montajı |
| Voltaj | 230 VAC |
| Motor Gücü | 110-160W |
| Bıçak malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Hız | 1100rpm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, ABS ve alüminyum |
| Montaj yüksekliği | 2.5 - 3m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Blade material | Plastic |
|---|---|
| Mounting type | Wall Fan |
| Voltage | 230V |
| Fan type | Cross flow fan |
| Body material | Stainless steel or steel |