| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Isıtıcı tipi | fan ısıtıcısı |
|---|---|
| Kontrol modu | Uzaktan kumanda |
| Kurulum türü | Duvara monte edilmiş |
| Isıtma Elemanı | Ptc Seramik Isıtma |
| Malzeme | Metal, Alüminyum kapak |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Boyut | 0.9m-2m |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 20 kg |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Renk | Gümüş /Beyaz |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | FM-1209T5G |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | A5 Serisi |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 4000m³/saat |
| Ağırlık | 27 kilo |
| Güç | 3N-380V-50Hz veya 220V |
| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Montaj türü | Duvara fan |
| Gerilim | AC 220V ~ 240V |
| Hız | 4000 devir |
| Hava akış hızı | 25m/s |