| Çalışma voltajı | 380 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Boyut | 900-2000mm |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 20 kg |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 1,2 m, 1,5 cm |
| Ürün adı | Çöl Rüzgarı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel kapı, giriş yolu |
| verilen | 380V-50HZ |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 90cm, 120cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 120cm, 150cm. |
| Ürün Adı | Titan 1 Serisi Hava kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-60Hz |
| Türü | Fan soğutma |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç |
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Çapraz Akış Hava Kapısı Perdesi |
| Güç kaynağı | 220-240V/1pH/50Hz |
| Bıçak malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar Vantilatörü, Duvara Montaj |
| Gerilim | 380 V |
| Hava hızı | 8-9 m/sn |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 10 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Mevcut Boyutlar | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Hava hızı | 11 m/s |
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Uzaktan kumanda | Evet |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | tek serin |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |