| Ürün adı | Titan 1 Serisi Hava kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Tek soğutma |
| uzunluk | 24 inç, 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Weight | 15 KG |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan type | Cross flow fan |
| Control type | remote control or key switch |
| Air speed | 2 speeds |
| Isıtıcı tipi | PTC ISITICI |
|---|---|
| Güç | 2000 w |
| Malzeme | Metal |
| Boyut | 60cm, 80cm genişlik |
| Gerilim | 220V~ 50Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Montaj türü | Kapı duvarı montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 25 kg |
| Güç kaynağı | 380V/3PH/50Hz |
| Yalıtım patlamasına dayanıklı | IP54, eski dbiic T4GB |
| Tip | PTC ISITICI |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Boyut(U*G*Y) | 1000mm |
| Gerilim | 380V |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 13 kg |
| Fan tipi | Çapraz akış tipi fan |
| Mevcut Boyut | 90.100,120,150,180.200cm |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | S3 |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | FM-LD Serisi |