Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

YILDIZ MARKASI

Hava Perdesi endüstrisinde yıldız markalarından biri olan Air The Wall, Ar-Ge odaklı ve hava perdesi, ısıtma pervanesi ve Termal Radyant Isıtıcı gibi enerji tasarrufu sağlayan ürünler üreten profesyonel bir yüksek teknolojiye sahip kurumsal olan Theodoor Technology Co, Theodoor çeşitli hava perdeleri üretmekte ve 80'den fazla ülkeye ve bölgeye ihracatı yapmaktadır.

P RECISION ÜRETİMİ

Theodoor, 2002 yılında kurulan ve 30.000 metrekarelik bir alanı kaplayan Guangzhou yenilik ve geliştirme alanındaki Çin-Singapur Bilgi Kenti'nde (SSGKC) yer almaktadır. Modern üretim atölyemiz var, en gelişmiş endüstriyel ekipmanları uygulamakta ve son derece güvenilir garanti ürün imalat hassasiyeti ve istikrar sağlamak için aletleri tespit ediyoruz. Theodoor, farklı ülkelerde veya bölgelerde farklı özel talepleri karşılayan tam serisi ürünler içermektedir.

YENİLİK TEKNOLOJİSİ

Ardışık yaratma ve yenilikle Theodoor, ulusal standart çevre simülasyon laboratuarının yanısıra hava perdesi uzun süreden beri çalışan laboratuvarını inşa etti. Dahası Theodoor, ulusal buluşa ve diğer patentlere 80'den fazla ürünle erişerek, sektördeki ürün yükseltme kalitesini ve performansını geliştirdi. Theodoor ve ürünleri, ISO9001, ISO14001, CCC, CE, CB, RoHS, ERP, UL, SASO, INMETRO ve SAA sertifikaları vb. Geçti.

Hasat Şeref Üyesi

Theodoor, "Yüksek teknoloji İşletmeleri", "Ünlü Marka", "Hava Perdesi Yıldız Markası", "Guangzhou Belediye Hükümeti Anahtar Pazarlama Ürünleri", "İlk On Ünlü Marka", "İşletmelerin En Önemli On Avantajı", " En Çok Yatırım Değeri Ödülü "," Uluslararası Standart Ürün Standartları Sertifikası Uygulayın "ve" Standart Yenilikçilik Çalışma Ödülü "nü kazandı ve Guangzhou Asya Oyunları, Pekin Olimpiyatı, Şangay Dünya Fuarı, Wanda Plaza ve Xian Dünya Bahçıvanlık Fuarı'nın eşleşen projelerinin ihalelerini kazandı Theodoor, küresel müşteriler için daha iyi bir yeşil yaşam yaratmayı taahhüt eder. "Yenilik, Yaratılış, Paylaşma, Kazanma"

Girişim ruhu

Meslek, Dikkat, yoğunlaşma!

İşletme misyonu

Dünyayı, yaşamak için daha yeşil ve daha iyi bir yer haline getiren mükemmel teknoloji ve uygulama kombinasyonu.

Kalite kavramı

Almanya'nın kalıtsal ve titiz stili, önce kalite.

İş felsefesi

İnovasyon, yaratma, paylaşma, kazan-kazan! Özgün yaratmaya, sürekli yeniliğe sadık kalın.

Pazar kavramı

Theodoor, bireysel kullanıcıların küresel ihtiyaçlarını karşılamak için araştırma ve geliştirme taahhütleri veriyor. Teknoloji ve Avrupa senkronizasyonu, müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt. Theodoor ürününü müşterinin ilk ve son tercihi olarak kullanın.

Yönetim felsefesi

Theodoor sadece çalışanlara oldukça adil davranmakla kalmayıp aynı zamanda insan kaynaklarını işletmenin en değerli sermayesi olarak görüyor ve yetenekli insanları işe almaya ve öğrenen organizasyonu şekillendirmeye çalışıyor.

Geçmiş

2017 Pekin Kömürü'nün Elektrik Projesine teklifini kazandı. Ve "Guangzhou kurumsal araştırma ve geliştirme örgütü" olarak ödüllendirildi.

2016 Yeni fabrika binamız hizmete girdi. Şimdiye kadar 12'den fazla üretim hattımız var. Ve, üretim kapasitesi hava perdesi için 60.000 adet / ay, ısı pompası için 10.000 adet ulaştı. Ayrıca, daha fazla pazar talebini karşılamak için yeni ısıtma hava perdeleri, ısıtma klimaları ve ısı pompası geliştirme konusunda çok fazla yetenek, sermaye ve iş gücü yarattık. Amacımız sadece rekabetçi fiyatlar, hızlı teslimat süresi değil, aynı zamanda en kaliteli, en üst düzey tasarım ve en iyi trendlerdir.

2015 Fabrika binasının üçüncü aşaması tamamlandı. Yaklaşık 30 milyon RMB'ye yatırım yapıldı ve alan 15.000 metrekareye kadar ulaştı. Genişleme projesi, GD TV 630 haber raporu tarafından özel olarak bildirilen ulusal anahtar projeler olarak listelendi.

2014 “Son derece yeni teknoloji şirketi”, “Hava perdesi yıldız markası” ödülünü aldı. Almanya'daki “Chillventa” fuarına katıldı, yüksek performans ve lüks tasarım ürünleri uluslararası platformda büyük ilgi gördü. Sahada ilk uygulanan ERP yönetim sistemi, akıllı otomasyon üretim hatları yaratıyor.

2013 "Guangzhou ünlü marka" ödülünü kazandı, Theodoor marka görünürlüğünü ve itibarını öne çıkardı. Daha fazla talep edilen daha fazla ısıtmalı hava perdesi ve sıcak klima serisi serisini başlattı.

2010 Theodoor, Şangay Soğutma (CRH), Kanton Fuarı ve yurt içi ve yurt dışındaki diğer ticari fuarlarda ışıl ışıl.

2008 İlk 500 şirketten biri ile ortaklık kurmak. Ulusal standart çevresel simülasyon laboratuvarını devreye sokarak yeni bir yüksek standartta uluslararası standartlara ulaştı. “Theodoor”, yüksek kaliteli hava perdesi için dünya çapında lider bir marka haline geldi.

2006 yılında Theogate, “UL” sertifikasını bu sınıfa taşıyan ilk şirket oldu, ayrıca ISO9001: 2000, BV Değerlendirme Raporu, CCC, CE, CB, ROHS, SASO, INMETRO sertifikaları vb.

2004 Almanya patentli motor teknolojisini tanıtan, 5.000 saatten fazla kesintisiz çalışarak ulusal patent alan "Fashion Wind Series" hava perdesinin özel araştırma ve geliştirme çalışmaları.

2003 Yeni ve yeni model “Doğal Rüzgar Serisi” hava perdesini tanıtmak, tüketim trendine öncülük ediyor.

2002 Theodoor Co., Ltd.'nin kuruluşu İlk Hava Perdesi Ar-Ge merkezi kuruldu.

Hizmet

Hizmet:

Theodoor ürünlerinin kendiniz için kullanıldığından emin olmanızın çok önemli olduğunu biliyoruz. Bugün, önde gelen ticaret şirketi, Theodoor'un etkin ve zamanında destek ve hizmetler sunma birliğine bağlı.

Ekibimiz

Şirket kavramı

1 / Theodoor Kültürü

Meslek, Dikkat, Konsantrasyon!

2 / Kurumsal Misyon

Teknoloji ve uygulamanın mükemmel entegrasyonu, daha iyi bir yeşil ev elde edilmesi.

3 / Kalite Fikri

Önce kalite, titiz ve sıkı Alman geleneklerini takip ederek.

4 / İş Kavramı

İnovasyon, Yaratılış, Paylaş, Kazan-Kazan!

Orijinal oluşturma, sürekli yenilikçilik ve müşteriler, distribütörler, tedarikçiler, araştırma kurumları ve yüksek kurumlar ile stratejik işbirliği işbirlikleri kurmak ve rekabet avantajları oluşturmak için ısrar etmek.

5 / Pazar Fikri

Farklı pazarların farklılıklarını ve farklılıklarını araştırmak, küresel pazarların kişiselleştirilmiş talebini karşılamak için araştırmalara katkıda bulunmak ve geliştirmek.

İlk ve nihai müşteri seçimi olmayı hedefleyin.

6 / Yönetim Kavramı

Theodoor, insan kaynağını en değerli ve kıymetli sermaye olarak değerlendirir, mürettebatı adil ve adil bir şekilde davranır.

Yetenekli yetenekler atama ve çalışma ortamları oluşturma.

7 / Temel Değer

Önce insanlar, Müşteriler merkez, Yönetmek için dürüstlük ve İnovasyon.

8 / Marka Hedefi

Düşük karbon ömrüne öncülük eden klasik marka olmayı hedefler.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Johnny Qiu
Tel : 0086-20-87497337
Faks : 86-20-87497011-666
Kalan karakter(20/3000)