| Isıtıcı tipi | fan ısıtıcısı |
|---|---|
| Kurulum türü | Duvara monte edilmiş |
| Isıtma Elemanı | PTC |
| Malzeme | Metal |
| Güç | 2000 w |
| Ürün Adı | Pencere tipi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Alet kabini pencereleri için, yiyecek muhafaza eden iç mekan iklimlendirmesi |
| Uzunluk | 60-80 cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 4-5 m/sn |
| Ürün Adı | S7 Santrifüj Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Başvuru | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | Titan 5 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarketin kapı girişi veya çıkışı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 9-11 m/s |
| Tip | Hava Perdesi, santrifüj tip hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000mm |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |