Ana sayfa

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.

Çin Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Sertifikalar
İyi tedarikçi, bana profesyonel önerilerde bulundu.

—— Adriano

İyi tedarikçi, tasarım ve kalite çok iyi.

—— Mohammad Abozied

Theodoor'un hava perdeleri çok iyi

—— Kuma

Çok profesyonel, kaliteli.

—— mohamed

Çok profesyonel bir şirket, siparişi gereksinimlerime göre yapabilirler.

—— Bay Hims

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.
Theodoor Binası 3 Theodoor Binası 2 Ofis showroom 1 showroom 2 showroom 3 Theodoor Binası 4
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Theodoor
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 20000000-30000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 60% - 70%
YILDIZ MARKASI

Hava Perdesi endüstrisinde yıldız markalarından biri olan Air The Wall, Ar-Ge odaklı ve hava perdesi, ısıtma pervanesi ve Termal Radyant Isıtıcı gibi enerji tasarrufu sağlayan ürünler üreten profesyonel bir yüksek teknolojiye sahip kurumsal olan Theodoor Technology Co, Theodoor çeşitli hava perdeleri üretmekte ve 80'den fazla ülkeye ve bölgeye ihracatı yapmaktadır.

P RECISION ÜRETİMİ

Theodoor, 2002 yılında kurulan ve 30.000 metrekarelik bir alanı kaplayan Guangzhou yenilik ve geliştirme alanındaki Çin-Singapur Bilgi Kenti'nde (SSGKC) yer almaktadır. Modern üretim atölyemiz var, en gelişmiş endüstriyel ekipmanları uygulamakta ve son derece güvenilir garanti ürün imalat hassasiyeti ve istikrar sağlamak için aletleri tespit ediyoruz. Theodoor, farklı ülkelerde veya bölgelerde farklı özel talepleri karşılayan tam serisi ürünler içermektedir.

YENİLİK TEKNOLOJİSİ

Ardışık yaratma ve yenilikle Theodoor, ulusal standart çevre simülasyon laboratuarının yanısıra hava perdesi uzun süreden beri çalışan laboratuvarını inşa etti. Dahası Theodoor, ulusal buluşa ve diğer patentlere 80'den fazla ürünle erişerek, sektördeki ürün yükseltme kalitesini ve performansını geliştirdi. Theodoor ve ürünleri, ISO9001, ISO14001, CCC, CE, CB, RoHS, ERP, UL, SASO, INMETRO ve SAA sertifikaları vb. Geçti.

Hasat Şeref Üyesi

Theodoor, "Yüksek teknoloji İşletmeleri", "Ünlü Marka", "Hava Perdesi Yıldız Markası", "Guangzhou Belediye Hükümeti Anahtar Pazarlama Ürünleri", "İlk On Ünlü Marka", "İşletmelerin En Önemli On Avantajı", " En Çok Yatırım Değeri Ödülü "," Uluslararası Standart Ürün Standartları Sertifikası Uygulayın "ve" Standart Yenilikçilik Çalışma Ödülü "nü kazandı ve Guangzhou Asya Oyunları, Pekin Olimpiyatı, Şangay Dünya Fuarı, Wanda Plaza ve Xian Dünya Bahçıvanlık Fuarı'nın eşleşen projelerinin ihalelerini kazandı Theodoor, küresel müşteriler için daha iyi bir yeşil yaşam yaratmayı taahhüt eder. "Yenilik, Yaratılış, Paylaşma, Kazanma"

Girişim ruhu

Meslek, Dikkat, yoğunlaşma!

İşletme misyonu

Dünyayı, yaşamak için daha yeşil ve daha iyi bir yer haline getiren mükemmel teknoloji ve uygulama kombinasyonu.

Kalite kavramı

Almanya'nın kalıtsal ve titiz stili, önce kalite.

İş felsefesi

İnovasyon, yaratma, paylaşma, kazan-kazan! Özgün yaratmaya, sürekli yeniliğe sadık kalın.

Pazar kavramı

Theodoor, bireysel kullanıcıların küresel ihtiyaçlarını karşılamak için araştırma ve geliştirme taahhütleri veriyor. Teknoloji ve Avrupa senkronizasyonu, müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt. Theodoor ürününü müşterinin ilk ve son tercihi olarak kullanın.

Yönetim felsefesi

Theodoor sadece çalışanlara oldukça adil davranmakla kalmayıp aynı zamanda insan kaynaklarını işletmenin en değerli sermayesi olarak görüyor ve yetenekli insanları işe almaya ve öğrenen organizasyonu şekillendirmeye çalışıyor.

İletişim bilgileri
Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Johnny Qiu

Tel: 0086-20-87497337

Faks: 86-20-87497011-666

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)