| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Fan Malzemesi | Alüminyum |
| Kapak malzemesi | Galvanizli çelik |
| Fan tipi | merkezkaç |
| Güç kaynağı | 380V |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Çalışma voltajı | 115VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan tipi | Çapraz akış tipi |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | FM-12**T/Y |
| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Fan Malzemesi | Alüminyum |
| Kapak malzemesi | Galvanizli çelik |
| Gerilim | 220V/380V |
| Hava hızı | 25-30m/S |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum and ABS |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 3500m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Mevcut Uzunluk | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Boyut Seçenekleri | 900, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000mm |