| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | 5G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Serin ve ısıtmalı hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Tip | Hava Perdesi, santrifüj tip hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000mm |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |
| Ürün Adı | Süper Büyük Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel kapı, giriş |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Fan soğuk. |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | S5 Altın Kahverengi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 90cm, 120cm, 150cm |
| renk | Altın kahve |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün Adı | 24V DC Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Araba, kamyon, ekipman |
| verilen | DC24V |
| Türü | Tek soğutma |
| Uzunluk | 80cm, 100cm, 120cm |
| Ürün adı | S5 Altın kahverengi hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| Uzunluğu | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 90cm, 120cm, 150cm |
| Renk | Altın kahverengi |
| Hava hızı | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ürün Adı | Asansör kullanımı Havalandırma perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, asansör. |
| verilen | 220V-50/60Hz |
| Türü | Fan soğutma |
| Uzunluk | 410mm, 585mm, 750mm. |
| Ürün Adı | S5 Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, restoran, otel ve ticari binalar vb. |
| Kurulum yüksekliği | 3,5-4m |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | kırmızı, gümüş, kahverengi, beyaz |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 4500m³/saat |
| Ağırlık | 30 kg |
| Hava hızı | 22 m/s |