| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | Doğrudan Havalandırmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220V-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutma |
| uzunluk | 24 inç, 36 inç, 48 inç, 60 inç |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün Adı | Süper Büyük Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Tek soğutma |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Tip | Hava ısıtıcısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Boyut(U*G*Y) | 600mm |
| Gerilim | 230V |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Hava ısıtıcısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Boyut(U*G*Y) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| Gerilim | 380 V, 380V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Dikey Tip Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | soğutma ve ısıtma |
| Yükseklik | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm,400cm,450cm |
| Ürün adı | Patlamaya Dayanıklı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380V-50HZ |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 90cm, 120cm |
| Ürün adı | Süper Büyük Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Tek soğutma |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |