| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
| Boyutlar | 900x190x205mm |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Ürün adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağazaya giriş, otel, restoran, mağaza ... |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Santrifüj hava |
| Uzunluğu | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Mutfak kapısı için Pişirme Dumanı Hava Bariyeri |
|---|---|
| Uygulama | Ev mutfağının, otelin, restoranın kapı girişi için |
| Uzunluk | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Renk | Altın, Gümüş |
| hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Süper ve Sıcak Rüzgar Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Fan Soğutma ve ısıtma hava perde |
| Uzunluk | 0.9m, 1.2m, 1.5m. |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 120cm, 150cm. |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Başvuru | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | S5 Serisi Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |