| Ürün Adı | Mutfak kapısı için Pişirme Dumanı Hava Bariyeri |
|---|---|
| Başvuru | Ev mutfağının, otelin, restoranın kapı girişi için |
| Uzunluk | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Renk | Altın, Gümüş |
| Hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Sanayi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapıyı açmak için iç mekan klimasını korumak ve sinekleri uzak tutmak için |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 30 m/s |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Boyut | 0,9-2m |
| Hava akışı | 3000m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000 |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |
| Ürün adı | Hot 5G serisi Rüzgar hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| verilen | 220V veya 380V 50Hz- |
| Türü | Serin ve Isıtma hava perdesi |
| Uzunluğu | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Alüminyum kapaklı 5G Serisi Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Fan soğutma |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | tek serin |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Tavan Rüzgar Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| Voltaj | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve elektrikli ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |