| Ürün Adı | 5G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | 4G Serisi Isıtma Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Isıtma elemanı | PTC ISITICI |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ürün Adı | Silver Ease Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Bekleme salonları, yemek fabrikaları, otel mutfakları ve fırınlar vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava tipi | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 380V/50Hz |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*350*240cm |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Otel, restoran, mağaza giriş ve çıkış kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar tel-çizim hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Soğutma tek, en az 2 motorlu vardır |
| Uzunluğu | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn |
| Ürün adı | Fashion Wind S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ürün adı | Dikey Tip Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 380V-50HZ |
| tip | Tek soğutma |
| uzunluk | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |