| Ürün Adı | Yeni Patlamaya Dayanıklı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Biyofarmasötik fabrika, kimya endüstrisi, laboratuvar, benzin istasyonu vb. için. |
| Uzunluk | 39 inç, 50 inç, 62 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Galvanizli çelik |
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
|---|---|
| Boyut | 900x200x156mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Çapraz akışlı hava perdesi |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
| Boyutlar | 900x200x156mm |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 380V/50Hz |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*195*230cm |
| Ürün Adı | Merkezi kaçak sıcak rüzgar hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarketin kapı girişi veya çıkışı için |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Ürün adı | Mini Tip Kapı Üstü Isıtıcı |
|---|---|
| Uygulama | Pencere, küçük kapı, fanlı ısıtıcı için |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 24 inç, 32 inç (60cm, 80cm) |
| Ürün adı | Natural Wind Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Boyut | 900x280x280mm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |