| Ürün Adı | Su ısıtma Sıcak hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 1m, 1,5m, 2m |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Su ısıtma Sıcak hava perdesine |
|---|---|
| Başvuru | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 1,5m |
| Renk | Beyaz |
| Hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Su ısıtma Sıcak hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 0.9-1.8m |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 17-21m/s |
| Ürün Adı | Silver-Ease Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Ürün Adı | S7 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Yüksek kaliteli restoranlar, oteller, kulüpler, mağazalar ve ticari binalar vb. için. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Tasarım | Zarif ve kompakt |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve ticari binalar vb. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |
| Ürün Adı | Doğal Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende mağazası, istasyon vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |
| Ürün Adı | 6G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Dikey Tip Soğuk veya Isıtmalı Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğuk ve Sıcak |
| Yükseklik | 2m, 2.5m, 3m, 3.5m, 4m, 5m. |
| Ürün Adı | Asansör havalandırma hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Konut ve ticari yerler için asansör |
| Uzunluk | 32 inç |
| Renk | Beyaz, paslanmaz çelik |
| Kapak Malzemesi | Paslanmaz Çelik Veya Çelik |