| Ürün Adı | 5G Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, restoran, perakende satış mağazası, spor merkezi ve istasyon vb. kapıları için. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava hızı | 16m/sn, 20m/sn |
| Ürün Adı | Titan 5 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ticari mağaza, soğuk hava deposu, restoran, perakende satış mağazası, istasyon vb. atölye, otopark v |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 220/380 |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900x218x247cm |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 220 |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*280*280cm |
| Ürün adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn |
| Ürün Adı | 6G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | U Serisi Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Pencere için, giriş kapısı ısıtıcısı |
| Voltaj | 220v |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 60cm, 80cm |