| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | serin hava, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 0,9 m - 2 m |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Ürün Adı | S7 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Yüksek kaliteli restoranlar, oteller, kulüpler, mağazalar ve ticari binalar vb. için. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Tasarım | Zarif ve kompakt |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 380V/50Hz |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*350*240cm |
| Seriler | Theodoor S6 Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
| Operasyon | Aç/Kapat, Yüksek/Alçak Hız |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/s |
| Ürün Adı | S7 Santrifüj Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Başvuru | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/s |
| Ürün Adı | Su ısıtma Sıcak hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 0.9-1.8m |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 17-21m/s |
| Ürün Adı | S6 Alüminyum Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoran, ofis, alışveriş merkezi, otel ve ticari binaların kapı girişlerinde vb. |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |