| Ürün Adı | Silver-Ease Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Kumlama Bitmiş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutmalı, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 220/380 |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900x218x247cm |
| Ürün adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağazaya giriş, otel, restoran, mağaza ... |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Santrifüj hava |
| Uzunluğu | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelik dikey hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, Gümüş, Şampanya |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün Adı | S5 Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, restoran, otel ve ticari binalar vb. |
| Kurulum yüksekliği | 3,5-4m |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | kırmızı, gümüş, kahverengi, beyaz |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 16 kilo |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Merkezi fan Hava perdesine |
| Malzeme | Alüminyum alaşım metal + plastik |
| Ürün adı | Moda Rüzgar tel-çizim hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Soğutma tek, en az 2 motorlu vardır |
| Uzunluğu | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn |