| Tip | PTC ISITICI |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Boyut(U*G*Y) | 1000mm |
| Gerilim | 380V |
| Garanti | 1 yıl |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Boyut | 0.9m-2m |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 20 kg |
| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Montaj türü | Duvara fan |
| Gerilim | AC 220V ~ 240V |
| Hız | 4000 devir |
| Hava akış hızı | 25m/s |
| Seriler | Theodoor 6GS Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Kızılötesi sensörü ile manuel anahtar |
| Operasyon | Otomatik açma/kapama |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Ürün adı | Fashion Wind S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Tip | Hava Perdesi, santrifüj tip hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000mm |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |