| Ürün Adı | Silver-Ease Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 22-25m/s |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Boyut | 0,9-2m |
| Hava akışı | 3000m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Ürün Adı | Merkezi kaçak sıcak rüzgar hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarketin kapı girişi veya çıkışı için |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Gümüş Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, otellerin, zincir mağazaların, mağazaların girişi için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını koruyan giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / s veya 16-20m / s |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 22-25m/s |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Hava perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Ticari/Endüstriyel Hava Perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |