| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarketin kapı girişi veya çıkışı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/s |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | S7 Moda Hava Perdesine |
|---|---|
| Başvuru | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Hava hızı | 11,5-14,5 m/s |
| Ürün Adı | Mutfak kapısı için Pişirme Dumanı Hava Bariyeri |
|---|---|
| Başvuru | Ev mutfağının, otelin, restoranın kapı girişi için |
| Uzunluk | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Renk | Altın, Gümüş |
| Hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Mutfak kapısı için Pişirme Dumanı Hava Bariyeri |
|---|---|
| Uygulama | Ev mutfağının, otelin, restoranın kapı girişi için |
| Uzunluk | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm. |
| Renk | Altın, Gümüş |
| hava hızı | 7-9m/s |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve ticari binalar vb. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |
| Seri | Theodoor 6GS Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Kızılötesi sensörü ile manuel anahtar |
| Operasyon | Otomatik açma/kapama |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / pencere montajı |
| Ürün Adı | Ticari Hava Perdesini |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |