| Ürün Adı | Moda Rüzgar Kum Blast Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Voltaj | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | fan soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Otel, restoran, mağaza giriş ve çıkış kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Hava perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V |
| Ürün Adı | Sanayi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapıyı açmak için iç mekan klimasını korumak ve sinekleri uzak tutmak için |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 30 m/s |
| Ürün Adı | Silver Ease Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Bekleme salonları, yemek fabrikaları, otel mutfakları ve fırınlar vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava tipi | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün Adı | Dikey Tip Soğuk veya Isıtmalı Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğuk ve Sıcak |
| Yükseklik | 2m, 2.5m, 3m, 3.5m, 4m, 5m. |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |