| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Fan Malzemesi | Alüminyum |
| Kapak malzemesi | Galvanizli çelik |
| Gerilim | 220V/380V |
| Hava hızı | 25-30m/S |
| Bıçak malzemesi | dökme demir |
|---|---|
| Fan Malzemesi | Alüminyum |
| Kapak malzemesi | Galvanizli çelik |
| Fan tipi | merkezkaç |
| Güç kaynağı | 380V |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| renk | beyaz, şerit, altın |
| boyut | 900,1000,1200,1500,1800,2000 mm |
| Sıklık | 50/60 HZ |
| Voltaj | 220-240 V |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| Bıçak malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar Vantilatörü, Duvara Montaj |
| Gerilim | 380 V |
| Hava hızı | 8-9 m/sn |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
| Gerilim | 380 V |
|---|---|
| Isıtma kapasitesi | 10kw |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyut | 90 cm, 120 cm, 150 cm |
| Sıklık | 50 Hz |
| Ürün adı | 60A Süper Büyük Rüzgar |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş, fabrika, depo, yüksek kapı için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, Paslanmaz çelik |
| Hava hızı | 20 m / sn - 25 m / sn |