| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 1,2 m, 1,5 cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 120cm, 150cm. |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 120cm, 150cm. |
| Ürün adı | S5 Moda Kırmızı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| Uzunluğu | 90cm, 120cm, 150cm |
| Renk | KIRMIZI |
| Hava hızı | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ürün adı | S5 Altın Kahverengi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 90cm, 120cm, 150cm |
| renk | Altın kahve |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | S5 Altın kahverengi hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| Uzunluğu | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 90cm, 120cm, 150cm |
| Renk | Altın kahverengi |
| Hava hızı | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 30 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Fan malzemeleri | Abs plastik |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Santrifüj tipi |
| Kapak malzemesi | Alüminyum |