| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Tip | Hava Perdesi, santrifüj tip hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000mm |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün Adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Ticari kapılar için |
| Voltaj | 220V-50/60Hz |
| Türü | Çapraz akışlı fan hava perdesi |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava hızı | 16m/sn, 20m/sn |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000 |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |
| Ürün adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün Adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200cm |
| Renk | Alüminyum (Gümüş) |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Ticari Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| renk | Alüminyum (Gümüş) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |