| Ürün adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapı girişi veya çıkışı için |
| verilen | 220V-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutma |
| uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün Adı | 6G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | 6G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | U Serisi Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Pencere için, giriş kapısı ısıtıcısı |
| Voltaj | 220v |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 60cm, 80cm |
| Tip | Hava ısıtıcısı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Boyut(U*G*Y) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| Gerilim | 380 V, 380V |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | S5 Altın Kahverengi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutmalı, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Tavan Rüzgar hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| Uzunluğu | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | Gümüş (Paslanmaz Çelik) |
| Hava hızı | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Ürün adı | Paslanmaz çelik dikey hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| Uzunluğu | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm |
| Renk | Gümüş (Paslanmaz Çelik) |
| Türü | Tek serin, en az 2 motor var |
| Ürün adı | Dikey Tip Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 380V-50HZ |
| tip | Tek soğutma |
| uzunluk | 200cm, 250cm, 300cm, 350cm |