| Ürün Adı | 5G Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, restoran, perakende satış mağazası, spor merkezi ve istasyon vb. kapıları için. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |
| Ürün Adı | Titan 5 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ticari mağaza, soğuk hava deposu, restoran, perakende satış mağazası, istasyon vb. atölye, otopark v |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende satış mağazası, alışveriş merkezi vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Ürün Adı | Doğal Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende mağazası, istasyon vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
|---|---|
| Boyut | 900x200x156mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Çapraz akışlı hava perdesi |
| Ürün Adı | Silver-Ease Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
| Boyutlar | 900x200x156mm |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 10 kg |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Boyut | 0,9-2m |
| Hava akışı | 3000m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Ürün adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapı girişi veya çıkışı için |
| verilen | 220V-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutma |
| uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |