| Ürün Adı | Kompakt Mevsimler Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 8-10.5m/s |
| Ürün Adı | Kompakt Mevsimler Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 8-10.5m/s |
| Ürün Adı | Kompakt Mevsimler Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 8-10.5m/s |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Ticari/Endüstriyel Hava Perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Seriler | Theodoor S6 Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
| Operasyon | Aç/Kapat, Yüksek/Alçak Hız |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 380V/50Hz |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*350*240cm |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 220 |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*280*280cm |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | serin hava, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 0,9 m - 2 m |
| Ürün Adı | Titan 3 Serisi Hava kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| fan tipi | Çapraz akışlı hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Boyut | 900x280x280mm |