| Ürün Adı | 5G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Kum Blast Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Voltaj | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | fan soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Gümüş Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, otellerin, zincir mağazaların, mağazaların girişi için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / Pencere Montajı |
| Boyutlar | 900x190x205mm |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |