| Ürün Adı | S5 Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ofis, restoran, otel ve ticari binalar vb. |
| Kurulum yüksekliği | 3,5-4m |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | kırmızı, gümüş, kahverengi, beyaz |
| Ürün adı | Süper İnce Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Serin ve ısıtmalı hava perdesi |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200cm |
| Renk | Alüminyum (Gümüş) |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Ticari Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| renk | Alüminyum (Gümüş) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | 3G Serisi Isı ve Soğuk Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ürün Adı | 4G Serisi Isıtma Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Isıtma elemanı | PTC ISITICI |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Kumlama Bitmiş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutmalı, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün Adı | S7 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Yüksek kaliteli restoranlar, oteller, kulüpler, mağazalar ve ticari binalar vb. için. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Tasarım | Zarif ve kompakt |
| Ürün Adı | S6 Alüminyum Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoran, ofis, alışveriş merkezi, otel ve ticari binaların kapı girişlerinde vb. |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |