| Seriler | Theodoor 6GS Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Kızılötesi sensörü ile manuel anahtar |
| Operasyon | Otomatik açma/kapama |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Ürün Adı | Kompakt Mevsimler Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 8-10.5m/s |
| Ürün Adı | Ticari Hava Perdesini |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |
| Ürün Adı | Kompakt Mevsimler Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 8-10.5m/s |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende satış mağazası, alışveriş merkezi vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Ürün Adı | Titan 3 Serisi Hava kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| fan tipi | Çapraz akışlı hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 22-25m/s |
| Seriler | Theodoor 4G Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | El anahtarı veya uzaktan kumanda |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| fan tipi | Çapraz akışlı fan hava perdesi |
| Ürün Adı | S6 Alüminyum Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoran, ofis, alışveriş merkezi, otel ve ticari binaların kapı girişlerinde vb. |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |