| Ürün Adı | Titan 5 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Ticari mağaza, soğuk hava deposu, restoran, perakende satış mağazası, istasyon vb. atölye, otopark v |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende satış mağazası, alışveriş merkezi vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | toz metal |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 16 kilo |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Merkezi fan Hava perdesine |
| Malzeme | Alüminyum alaşım metal + plastik |
| Ürün Adı | S7 Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Yüksek kaliteli restoranlar, oteller, kulüpler, mağazalar ve ticari binalar vb. için. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Tasarım | Zarif ve kompakt |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve ticari binalar vb. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |
| Ürün Adı | Doğal Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kafeterya, fırın, bekleme odası, restoran, perakende mağazası, istasyon vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 20 kg |
| Boyut | 900 ila 1500 mm |
| Ürün Adı | Silver Ease Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Bekleme salonları, yemek fabrikaları, otel mutfakları ve fırınlar vb. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava tipi | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Ürün Adı | Asansör havalandırma hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Konut ve ticari yerler için asansör |
| Uzunluk | 32 inç |
| Renk | Beyaz, paslanmaz çelik |
| Kapak Malzemesi | Paslanmaz Çelik Veya Çelik |
| Ürün Adı | Yeni Patlamaya Dayanıklı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Biyofarmasötik fabrika, kimya endüstrisi, laboratuvar, benzin istasyonu vb. için. |
| Uzunluk | 39 inç, 50 inç, 62 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Galvanizli çelik |