| Ürün Adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180, 200cm |
| Renk | Alüminyum (Gümüş) |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 220 |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*280*280cm |
| Ürün Adı | Titan 3 Serisi Hava kapısı |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| fan tipi | Çapraz akışlı hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Ürün Adı | 5G Serisi Alüminyum Gümüş Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Ticari kapılar için |
| Voltaj | 220V-50/60Hz |
| Türü | Çapraz akışlı fan hava perdesi |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m |
| Seri | Theodoor 6GS Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Kızılötesi sensörü ile manuel anahtar |
| Operasyon | Otomatik açma/kapama |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / pencere montajı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Ticari/Endüstriyel Hava Perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Hava perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Seriler | Theodoor S6 Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
| Operasyon | Aç/Kapat, Yüksek/Alçak Hız |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Seriler | Theodoor 4G Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | El anahtarı veya uzaktan kumanda |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| fan tipi | Çapraz akışlı fan hava perdesi |
| Ürün Adı | 5G Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, restoran, perakende satış mağazası, spor merkezi ve istasyon vb. kapıları için. |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 79 inç |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kapak Malzemesi | Alüminyum |