| Ürün Adı | Dikey Tip Soğuk veya Isıtmalı Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğuk ve Sıcak |
| Yükseklik | 2m, 2.5m, 3m, 3.5m, 4m, 5m. |
| Ürün Adı | Su ısıtma Sıcak hava perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Mağaza, otel, restoran, mağaza, süpermarket kapısı için |
| Uzunluk | 0.9-1.8m |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 17-21m/s |
| Ürün Adı | 5G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Ticari Hava Perdesini |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |
| Ürün adı | 5G Serisi Sıcak Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Serin ve ısıtmalı hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Su Kaynağı Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380v-50HZ |
| Türü | Soğuk ve sıcak hava perdesi |
| Uzunluk | 1,2 m, 1,5 cm |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Kumlama Bitmiş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | Fan soğutmalı, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |