| Ürün adı | Doğal Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş kapısı iç mekan klimasını korur |
| Uzunluğu | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| Hava hızı | 9-11m/s |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 30 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Fan malzemeleri | Abs plastik |
| renk | Beyaz, şerit |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Sıklık | 50 Hz |
| Voltaj | 220 / 380V |
| Hava hızı | 9-11 m/s |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| ısıtma kaynağı | Buharlaştırıcı ile sıcak su |
| Montaj | Duvar montajı |
| Voltaj | 230 VAC |
| Motor Gücü | 110-160W |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 20 kg |
| Fan tipi | Çapraz akış |
| Fan malzemeleri | ABS plastik veya alüminyum |
| Fan hızı | 2 hız |
| Bıçak malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar Vantilatörü, Duvara Montaj |
| Gerilim | 380 V |
| Hava hızı | 8-9 m/sn |
| Çekirdek bileşenler | Motor |
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Theodoor |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | FM-12**T/Y |
| Isıtıcı tipi | fan ısıtıcısı |
|---|---|
| Kurulum türü | Duvara monte edilmiş |
| Isıtma Elemanı | PTC |
| Malzeme | Metal |
| Güç | 2000 w |