| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 3500m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Mevcut Uzunluk | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Hava hızı | 7-9 m / s |
| Hava Hacmi | 1150-3250 m3 / saat |
| Gürültü | <57 dB |
| Montaj | Duvar / Pencere montajı |
| Ürün adı | Süper İnce Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Serin ve ısıtmalı hava perdesi |
| uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 36 inç, 48 inç, 60 inç 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | S5 Serisi Isıtmalı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | Mini Tip Kapı Üstü Isıtıcı |
|---|---|
| Uygulama | Pencere, küçük kapı, fanlı ısıtıcı için |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 24 inç, 32 inç (60cm, 80cm) |