| Ürün Adı | Silver-Ease Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan motorları tipi | AC |
| Fan tipi | Santrifüj tipi |
| Kapak malzemesi | Alüminyum |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000 |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Ticari/Endüstriyel Hava Perdesi |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka | TEODOOR |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını koruyan giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / s veya 16-20m / s |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 120v- 50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| tip | serin hava, en az 2 motorlu |
| uzunluk | 0,9 m - 2 m |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Ürün Adı | Dikey Tip Soğuk veya Isıtmalı Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 220v veya 380v-50Hz |
| Türü | Soğuk ve Sıcak |
| Yükseklik | 2m, 2.5m, 3m, 3.5m, 4m, 5m. |
| Ürün Adı | S6 Alüminyum Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoran, ofis, alışveriş merkezi, otel ve ticari binaların kapı girişlerinde vb. |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |