| Ürün Adı | Moda Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve ticari binalar vb. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 36 İnç, 48 İnç, 60 İnç |
| Renk | gümüş (paslanmaz çelik) |
| hava hızı | 16m/sn, 20m/sn |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Otel, restoran, mağaza giriş ve çıkış kapısı için |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz gümüş |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Gümüş Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, otellerin, zincir mağazaların, mağazaların girişi için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağazaya giriş, otel, restoran, mağaza ... |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Santrifüj hava |
| Uzunluğu | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| hava hızı | 13-16m/sn, 16-20m/sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 60cm, 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, Gümüş, Şampanya |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Çalışma voltajı | 230 VAC |
|---|---|
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
| Hava akışı | 2000m³/s |
| Ağırlık | 15 kg |
| Fan tipi | Santrifüj fan |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |