| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |