| Malzeme | Çelik veya 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| hava hızı | 9-11m/s veya 11-13m/s |
| Voltaj | 220v, 240V |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Boyut | 90 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm |
| Ürün adı | 60A Süper Büyük Rüzgar |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş, fabrika, depo, yüksek kapı için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, Paslanmaz çelik |
| Hava hızı | 20 m / sn - 25 m / sn |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Hava hızı | 7-9 m / s |
| Hava Hacmi | 1150-3250 m3 / saat |
| Gürültü | <57 dB |
| Montaj | Duvar / Pencere montajı |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve ticari binalar vb. |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Renk | beyaz, gümüş, şampanya |
| Kapak Malzemesi | ABS'li Alüminyum |
| Ürün Adı | Doğal Rüzgar T2 Hava Perdesine |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 9-11 m/s |
| Seriler | Theodoor 4G Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | El anahtarı veya uzaktan kumanda |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| fan tipi | Çapraz akışlı fan hava perdesi |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar S6 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Dükkanın, otelin, restoranın, mağazanın giriş kapısı için... |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | Merkezi kaçak hava |
| Uzunluk | 0,9m, 1m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2m |
| Tip | Hava perdesi |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 380V/50Hz |
| Montaj Tipi | Duvar / pencere montajı |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 900*195*230cm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 22-25m/s |
| Ürün Adı | Endüstriyel Hava Perdesleri |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, iç mekan klimasını tutan giriş yolu |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 19-22m/s |