| Ürün adı | Mini Tip Kapı Üstü Isıtıcı |
|---|---|
| Uygulama | Pencere, küçük kapı, fanlı ısıtıcı için |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 24 inç, 32 inç (60cm, 80cm) |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Moda Rüzgar Kum Blast Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| Voltaj | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | fan soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Gümüş Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, otellerin, zincir mağazaların, mağazaların girişi için |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Ticari Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| renk | Alüminyum (Gümüş) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Tavan Rüzgar Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| Voltaj | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve elektrikli ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Fashion Wind S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz, gümüş, kırmızı, kahverengi |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |