| Ürün adı | Patlamaya Dayanıklı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 380V-50HZ |
| tip | Tek serin |
| uzunluk | 90cm, 120cm |
| Çalışma voltajı | 380/400 VAC |
|---|---|
| Hava akışı | 3000m³/saat |
| Ağırlık | 20 kg |
| Güç kaynağı | 380V/3PH/50Hz |
| Patlama korumalı sınıf | Ex Diic T4GB |
| Ürün Adı | Yeni Patlamaya Dayanıklı Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Biyofarmasötik fabrika, kimya endüstrisi, laboratuvar, benzin istasyonu vb. için. |
| Uzunluk | 39 inç, 50 inç, 62 inç |
| Renk | Beyaz |
| Kapak Malzemesi | Galvanizli çelik |
| Montaj türü | Duvar / pencere montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 20 kg |
| Fan tipi | Çapraz akış |
| Motor Standardı | IP54, Patlamaya Uyumsal |
| Montaj türü | Kapı duvarı montajı |
|---|---|
| Motorlu tip | AC motoru |
| Ağırlık | 25 kg |
| Güç kaynağı | 380V/3PH/50Hz |
| Yalıtım patlamasına dayanıklı | IP54, eski dbiic T4GB |