| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Moda Rüzgar tel-çizim hava perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı, giriş yoluna |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Soğutma tek, en az 2 motorlu vardır |
| Uzunluğu | 36 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç |
| Ürün adı | Moda Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Beyaz gümüş |
| Hava hızı | 13-16m / sn |
| Ürün adı | Sulu Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| tip | Su kaynağı serin ve sıcak hava |
| uzunluk | 900mm, 1200mm, 1500mm |
| Ürün Adı | Tavan Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50/60Hz |
| Türü | Tek soğutmalı, en az 2 motora sahip |
| Uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün Adı | Dünya Rüzgar Serisi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için |
| verilen | 120v-50/60Hz veya 220v-50/60Hz |
| Türü | tek serin |
| Uzunluk | 36 inç, 40 inç, 48 inç, 60 inç, 72 inç, 96 inç |
| Ürün adı | S5 Alüminyum Gümüş Ticari Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm, 180cm |
| renk | Alüminyum (Gümüş) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün adı | Silver-easy Paslanmaz Çelik Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| uzunluk | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| renk | Gümüş (paslanmaz çelik) |
| Hava hızı | 13-16m / sn, 16-20m / sn |
| Ürün Adı | Su Sıcaklık Isıtma Hava Perde |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için, giriş yolu |
| verilen | 220V-50Hz |
| Türü | Su kaynağı soğutma ve ısıtma havası |
| Uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Ürün adı | Moda Rüzgar S5 Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Mağazaya giriş, otel, restoran, mağaza ... |
| verilen | 120V-50 / 60Hz veya 220v-50 / 60Hz |
| Türü | Santrifüj hava |
| Uzunluğu | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |