| Ürün adı | Tavan Rüzgar Isıtma Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapı için giriş yolu |
| Voltaj | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Fan Soğutma ve elektrikli ısıtma hava perdesi |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Ürün adı | Süper Büyük Rüzgar Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | endüstriyel kapı |
| verilen | 220v veya 380V-50Hz |
| tip | Tek soğutma |
| uzunluk | 90cm, 120cm, 150cm |
| Seriler | Theodoor 6GS Serisi Hava Perdesini |
|---|---|
| Kontrol | Kızılötesi sensörü ile manuel anahtar |
| Operasyon | Otomatik açma/kapama |
| Çalışma gerilimi | 220-240V veya 110V |
| Montaj | Duvar / Pencere Montajı |
| Ürün Adı | Pencere tipi Hava Perdesi |
|---|---|
| Uygulama | Alet kabini pencereleri için, yiyecek muhafaza eden iç mekan iklimlendirmesi |
| Uzunluk | 60-80 cm |
| Renk | Beyaz |
| hava hızı | 4-5 m/sn |
| Tip | Hava Perdesi, santrifüj tip hava perdesi |
|---|---|
| Montaj Tipi | Zemin ayakta duran |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut(U*G*Y) | 480x330x3000mm |
| Önemli satış noktaları | Enerji tasarrufu |