Ana sayfa ÜrünlerKonut Isı Pompası

Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

Sertifika
iyi kalite Kompakt Hava Perdesi satış için
iyi kalite Kompakt Hava Perdesi satış için
Theodoor Hava perdesi ile 8 yıldır çalıştık, kaliteli, iyi fiyat ve hizmetlerinden memnun olduk, ilişkimizi sonsuza dek umuyoruz

—— Jack

Theodoor'un hava perdeleri çok iyi

—— Kuma

Çok profesyonel, kaliteli.

—— MUHAMMED

Ben sohbet şimdi

Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

Çin Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa Tedarikçi
Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa Tedarikçi Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa Tedarikçi

Büyük resim :  Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Theodoor
Sertifika: ISO 9001, ISO14001, CE
Model numarası: RS-GX

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: köpük ile karton kutu
Teslim süresi: 30 iş günü ödeme alındıktan sonra
Ödeme koşulları: T/t veya l/c at sight
Yetenek temini: 2, 000PCS AYLIK
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dahili Wilo pompalı ısı pompası şofben Uygulama: açık
/Tank malzeme kapak: çelik Türü: Serbest duran
Soğutucu: R417A Isı değiştirici bobin: Borulu ısı eşanjöründe kabuk
Özelliği: Dahili su pompası ile hava kaynaklı ısı pompası

 

Dahili su pompası yan havalandırmalı ısı pompası şofben

 

 

Özellikler:

 

model

Anma gücü
(KW)

Anma akımı
(A)

Anma gerilimi
(V)

Freon

Isıtma Kapasitesi (kW)

Boyut (mm)

Gürültü (dB)

Net ağırlık / kilogram)

Su Bağlantısı (DN)

RS-3.6GX

0.9

4.1

220

R417A

3.6

930 x 280 x 550

45

42

50

RS-4.8GX

1.22

5.5

220

R417A

4.8

930 x 280 x 550

52

49

50

 

 

Açıklama:

 

Water to water heat pump. Sudan suya ısı pompası. Built in WILO water pump for water circulation. Su sirkülasyonu için dahili WILO su pompası.

 

Gövde: Galvanizli çelik veya paslanmaz çelik ile isteğe bağlı.

 

Akıllı denetleyici ve hızlı akılcı mikroişlemci ile ayarlama.

 

Otomatik buz çözme fonksiyonu (içinde dört yollu vana ile).

 

Anti-donma koruması, su akış koruması, yüksek basınç koruması, düşük basınç koruması yetersiz su akışı koruması vb.Gibi kompresörü ve ısı eşanjörünü korumak için çoklu korumalar.

 

Sıradan elektrikli su ısıtıcısına kıyasla% 75 daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak enerji tasarrufu sağlayın.

 

Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

 

 

1. Hava kaynaklı ısı pompası teknolojisi:


Isı pompası, sıcak su üretmek için buzdolapları ve hava koşullarıyla aynı mekanik prensipleri kullanan umut verici bir teknolojidir.
(Isı pompası, çevredeki hava / su / topraktan ısı çekerek ve ısı pompaları evaporatöründeki düşük basınçlı sıvı soğutucu akışkanı ısıtmak için, sıvıyı buharlaştırarak çalışır.
The refrigerant then passes through the compressor, which raises the refrigerant pressure and thus the temperature as well. Daha sonra soğutucu, soğutucu akışkan basıncını ve dolayısıyla sıcaklığı da yükselten kompresörden geçer. The heated refrigerant gas passed through the heat pump condenser, where gives is off its heat to the water and condenses back into the liquid state. Isı pompası soğutucusundan geçen ısıtılmış soğutucu gaz, burada ısının suya olan ısısını düşürür ve tekrar sıvı haline geçer.
The liquid refrigerant then passed through an expansion valve or capillary where the pressure is reduced and the cycle starts over. Sıvı soğutucu akışkan daha sonra basıncın azaltıldığı ve döngünün başladığı bir genleşme valfi veya kılcal kanaldan geçer. ) )


Generally, air-source heat pump water heaters work much like a refrigerator in reverse. Genellikle, hava kaynaklı ısı pompası su ısıtıcıları tersine bir buzdolabı gibi çalışır. The heat pump extracts the heat from warm air, intensifies the heat with a compressor, delivers the heat to the water, and exhausts the cooler air. Isı pompası ısıyı ılık havadan alır, ısıyı bir kompresörle yoğunlaştırır, ısıyı suya verir ve soğutucu havayı dışarı atar. Because it uses the warm ambient air temperature to do most of the work, it is a very efficient way to heat water. İşin çoğunu yapmak için sıcak ortam hava sıcaklığını kullandığından, suyu ısıtmak için çok verimli bir yoldur.

 

Isı Pompası teknolojisinin 2. Optimize edilmiş kullanımı
Heat pumps are inherently clean and reliable, and traditionally use water to water or air to air technology. Isı pompaları doğal olarak temiz ve güvenilirdir ve geleneksel olarak sudan suya veya havadan havaya teknolojisini kullanır. Our air to water system, however, represents the best of both technologies, combining the accessibility of air as the heat source, low investment cost, emission free operation, easy installation and maintenance, with the comfort of using water based heating system. Bununla birlikte, havadan suya sistemimiz, havanın ısı kaynağı olarak erişilebilirliğini, düşük yatırım maliyetini, emisyon içermeyen çalışmayı, kolay kurulum ve bakımı, su bazlı ısıtma sistemini kullanma konforuyla birleştiren her iki teknolojinin de en iyisini temsil eder.

 

3. Enerji Tasarrufu
Elektrik dirençli ısıtıcı, gaz / yağ kazanı ve güneş ısıtıcısı gibi geleneksel ısıtmalı ekipmanlara kıyasla, bir ısı pompası% 25 gibi düşük bir maliyetle çalışır.

 

4. Çevre Dostu
A heat pump will not release harmful materials into the nature. Bir ısı pompası zararlı maddeleri doğaya salmaz. Also using heat pump as a heating solution will greatly reduce the emission of carbon dioxide. Ayrıca ısı pompasını bir ısıtma çözümü olarak kullanmak, karbondioksit emisyonunu büyük ölçüde azaltacaktır.

 

5. geniş uygulama yelpazesi
Heat pump is an optimal house heating and domestic hot water heating solution in residential and a variety of commercial applications. Isı pompası, konutlarda ve çeşitli ticari uygulamalarda en uygun ev ısıtma ve kullanım sıcak suyu ısıtma çözümüdür. It is also widely used in pool water heating industry. Ayrıca havuz suyu ısıtma endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.


6. temelde parçaları oluşturma
Isı pompası esas olarak bir kompresör, fan (havadan suya uygulanabilir), evaporatör, kondenser ve genleşme vanasından (veya kılcal) oluşur.

 

Şirket Bilgisi

 

STAR MARKASI

Guangzhou Theodoor Technology Co, Ltd profesyonel bir yüksek teknoloji kurumsal, Ar-Ge odaklanmak ve Hava Kaynağı Isı Pompası, Hava Perdesi vb gibi enerji tasarruflu ürünler üretmek. Isı Pompası sektöründe yıldız markalarından biri olarak, Theodoor çeşitli üretir Isı Pompaları ve 80'den fazla ülke ve bölgeye ihracat.

 

HASSAS ÜRETİM

Founded in 2002, Theodoor is located in Guangzhou innovation and development new area—Sino-Singapore Knowledge City (SSGKC) with an area of 30,000 square meters. 2002 yılında kurulan Theodoor, 30.000 metrekarelik bir alana sahip Guangzhou yenilik ve geliştirme yeni alanında yer almaktadır - Çin-Singapur Bilgi Şehri (SSGKC). We have modern production workshop, applying the most advanced industrial equipments and detecting instruments to provide product manufacturing precision and stability of extremely reliable guarantee. Modern üretim atölyesi, en gelişmiş endüstriyel ekipmanları uygulayarak ve ürün imalat hassasiyeti ve son derece güvenilir garantinin kararlılığını sağlamak için cihazları tespit ediyoruz. Theodoor has full series products which meet different customized demand in different countries or areas. Theodoor, farklı ülkelerde veya bölgelerde farklı özelleştirilmiş talepleri karşılayan tam seri ürünlere sahiptir.

 

İNOVASYON TEKNOLOJİSİ

With consecutive creation and innovation, Theodoor has built up national standard environmental simulation laboratory as well as heat pump long-time running laboratory. Ardışık yaratım ve yenilik ile Theodoor, ulusal standart çevre simülasyon laboratuvarının yanı sıra ısı pompası uzun süreli çalışan laboratuvarı kurmuştur. What's more, Theodoor has accessed national invention and other patents more than 80 items, leading the quality and performance of product upgrading in the industry. Dahası, Theodoor, ulusal buluşlara ve diğer patentlere 80'den fazla ürüne erişerek, sektördeki ürün yükseltmesinin kalitesini ve performansını yönlendirdi. Theodoor and the products had passed ISO9001, ISO14001, CCC, CE, CB, ROHS, ERP, UL, SASO, INMETRO and SAA certifications etc. Theodoor ve ürünler ISO9001, ISO14001, CCC, CE, CB, ROHS, ERP, UL, SASO, INMETRO ve SAA sertifikaları vb.

 

Su Su Isı Pompası Su Isıtıcı Ev Küvet 3.6KW Için Wilo Pompa Inşa

İletişim bilgileri
Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Johnny Qiu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)