Ana sayfa

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Kompakt Hava Perdesi satış için
iyi kalite Kompakt Hava Perdesi satış için
Theodoor Hava perdesi ile 8 yıldır çalıştık, kaliteli, iyi fiyat ve hizmetlerinden memnun olduk, ilişkimizi sonsuza dek umuyoruz

—— Jack

Theodoor'un hava perdeleri çok iyi

—— Kuma

Çok profesyonel, kaliteli.

—— MUHAMMED

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

 • OEM / ODM

  Avantaj Teknolojisi

  Alman imalat teknikleri, en üst düzeyde üretim işçiliğini sürekli olarak göstermekle kalmadı, aynı zamanda da en üst düzeyde tasarım kalitesini simgeledi. Theodoor, böyle kaliteli bir peşinde, "Alman sanat, Avrupa kalitesi" kavramını ısrarla vurguluyor. Uluslar arası bilimsel araştırmanın gücünü kullanarak, yüksek kalitede uluslararası bir standardın ürünlerini sunmaya adamız.

  Theodoor, yaratıcı fikirleri gerçeğe dönüştürmek için sağlam bir temel oluşturan ve yaptığımız her şeyin hassasiyet ve dürüstlük içinde olmasını sağlamamızı sağlayan en gelişmiş kalıp makineleri ve ekipmanlarını en gelişmiş teknolojilerde kullanmaktadır.

  İşlenmemiş içerikler

  Theodoor'un elektrikli makine imalatını bu kadar büyük miktarda yeni malzeme ve ileri teknolojiyi kullanırken fazla yıpranma ve yıpranmayı önlemekte ve ürünlerin piyasadaki en zor aşınma olmasını sağlamaktadır. Ürünün ömrü uzatılmakla kalmaz, aynı zamanda (özellikle aşırı koşullar altında) daha da güvenli olduğu ve çevre dostu bir şekilde (toksik olmayan, kokusuz ve ateşe dayanıklı) çalıştığı garanti edilir.

  Test Ekipmanları

  Hammaddeden nihai ürünlere kadar, sonuçta ısrar ediyoruz: güvenlik, verimlilik, enerji tasarrufu ve çevre koruma ve titiz testlerimiz, benzer ürünlerden daha yüksek standartlara ulaşmamızı sağlıyor. Tüketicilerin, ürün makinemizin hassasiyetine ve güvenilirliğine bağımlı olmasını istiyoruz.

 • Ar-Ge

  Theodoor, 35.000 metrekare ve 300'den fazla değnek üzerinde inşaat alanı işgal etti. Ayrıca Theodoor modernize edilmiş ana motor, anti-basınçlı su tankı üretim hattı, ulusal standart çevre simülasyon laboratuarı ve hava kaynağı ısı pompası teknolojisi araştırma merkezi sahibidir. Ve sonra, ileri Alman sanatını tanıttık.

  Yüksek kaliteli ürünleri üretmek ve denetlemek için sağlam bir temel oluşturan dünyanın gelişmiş ekipmanlarını toplayan. Theodoor hassasiyet için son derece sıkı ve titiz olmasına rağmen bir durumu kolaylıkla ele alıyor.

  Theodoor, hava perdeleri ve hava kaynağı ısı pompası su ısıtıcılarının araştırılması ve dizaynı üzerinde yoğunlaşmıştır. Şimdiye kadar, birçok icat patenti aldık ve daha yüksek verimliliği ve pazarlamayı teşvik etmeye devam eden yeni ürünler istedik.

İletişim bilgileri
Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Johnny Qiu

Tel: 86-20-87497011-601

Faks: 86-20-87497011-666

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)